Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wzieli sie za wszystko za trybunal media prokurature szlak mnie trafia jak Politycy Prezydent Ministrowie wpierda...a sie w taka inicjatywe i jeszcze zabraniaja uczestniczyc policji strazy wojsku itp jak sie to ma do wiary w Boga tacy katolicy ?wierzacy ?Na pokaz Tak sie nie zachowuja prawdziwi katolicy Nie powinniscie chodzic do kosciola modlic sie a juz na pewno umoralniac innych w zadnych sprawach Panowie Panie Rzadzacych Panie Prezydencie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni chadzają do RYDZYKA, nie do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa odwalcie sie od Pana Jurka!!! Tyle co on robi to Żaden pieprzony polityk nigdy nie zrobił i nie zrobi wiedza jak tylko napchać kieszenie za nasze pieniadze które musimy placu a na WOŚP dobrowolnie dajemy i będziemy dawać dalej dopóki Pan Jurek bedzie chcial prowadzić takie akcje.i wcale nie mam nic przeciwko żeby Pan Jurek z tego dostawał wynagrodzenie POWODZENIA DLA WOŚP 3mam kciuki oby jak najdłużej Iza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzieli sie za wszystko za trybunal media prokurature szlak mnie trafia jak Politycy Prezydent Ministrowie wpierda...a sie w taka inicjatywe i jeszcze zabraniaja uczestniczyc policji strazy wojsku itp jak sie to ma do wiary w Boga tacy katolicy ?wierzacy ?Na pokaz Tak sie nie zachowuja prawdziwi katolicy Nie powinniscie chodzic do kosciola modlic sie a juz na pewno umoralniac innych w zadnych sprawach Panowie Panie Rzadzacych Panie Prezydencie wstyd
  A ty jesteś katolikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dam jak ujawni swoje faktury z przepływu kasy między wosp a złotym melonem i mrówką małą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to wybory ujawniły MAŁOSTKOWOŚĆ, ZAPRZAŃSTWO i tchórzostwo elit i społeczeństwa, moja rada nie chcesz nie dawaj , zamknij japę i idź i daj na tacę a innym pozwól mieć odrebne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tera trepy i policjanty,straszaki  bedą tylko chodzić na pielgrzymki, sdm ,boże ciała, królów tszech i inne spędy organizowane przez czarnych ale toż to będzie z nich pożytek :wstyd i hańba dla narodu polskiego!!! amen!!
Straż GRANICZNA już była z orkiestrą reprezentacyjną w WATYKANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest taka - jestem uczciwy i nie posądzam nikogo, że kradnie.Złodziej wszędzie widzi zło i w każdym widzi złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja jest by ścigać złodziei, wojsko by bronić granice, strażacy by gasić pożary a jak owsiak chce ich mieć na imprezie niech zapłaci jak płaci artystom i swojej rodzinie (złote melony, tabasco i inne). będzie na sprzęt w szpitalu i na karabiny lub wozy strażackie. w ogóle kupmy wszystkim wszystko bo w tej POost PO Polsce już na nic nie stać żadnej służby państwowej. WOŚP jest prywatne więc nie rozumiem tej nagonki by wydawać publiczne pieniądze na prywatną firmę. powiem więcej sam zrobię to samo nawet 12 razy w roku jeśli będę miał gwarancję że państowo mi da wsparcie telewizji, wojska, policji, pielęgniarek, straży itd bez opłat oczywiście te 10% ot tych waszych baniek bedzie na kontach firm moich i mojej rodziny. czy wy naprawdę tego nie widzicie co ON wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest taka - jestem uczciwy i nie posądzam nikogo, że kradnie.Złodziej wszędzie widzi zło i w każdym widzi złodzieja.
tobie proponuję lekturę http://kontrowersje.net/fundacja_milczy_play_nie_zaprzecza_e_jerzy_o_bierze_kas_za_udzia_w_reklamie_24_fina_u_wo_p a możesz być bez skazy ale z MÓZGIEM by zobaczyć złodzieja. nie wiem tylko czy stać ciebie na przeczytać to do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubie być jak owieczki golony cały rok. tym golonym polecam http://kontrowersje.net/jerzy_o_dzia_a_na_szkod_wo_p_pompuje_rekord_a_miliony_przelewa_do_firm_prywatnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zeźryj je sam i zażyj arszenik ,aby się nie rozmnażały. P.S. Nie grzeb w du*** bo to niehigieniczne ,a swoich łapsk napewno nie myjesz i idziesz do sklepu i grzebiesz np.w pieczywie,brrrrrrrrrrrrrrrrr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...brak udziału służb mundurowych w WOŚP jest mile przeze mnie widziany!!! Daje doskonałe narzędzie do pokazania moim dzieciom szkodliwego wpływu rządów PiS i Kościoła katolickiego na życie społeczne w naszej ojczyźnie!  Osobiście jestem zbulwersowana zakusami skretyniałych ministrów na układanie nam codzienności, ale z drugiej strony wdzięczna za umożliwienie pracy uświadamiającej młodzież o szkodliwym działaniu różnych klerykalnych kół oraz ich starań o zniewolenie społeczeństwa otwartego na odmienną od gminnej cywilizację ... Różne prymitywne typki tryumfują, ale ich radość skończy się w rynsztoku razem z całą kupą  innych śmieci. Moja frustracja nie powoduje braku zadowolenia z zaistniałej sytuacji!    Ateizacja kraju jest nie do zatrzymania nawet, jeśli w niektórych zapóźnionych regionach kraju nadal około 39% obywateli uczęszcza na tzw. Msze Święte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie jestem jakims zawistnym, zawziętym i nieludzkim osobnikiem, ale jak dowiem się, że jakas zatrudniona u mnie ekspedientka da chociaż by 1 zl na tego Owsiaka to na zbita morde wywale z roboty i niech jej on  daje na zycie. U mnie jest patriotyzm i porządek. Musimy bronic wartości i patriotyzmu. Musza chodzic do kościoła i być przyzwoite, a jak nie to do rynsztoku i na tym się skończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="stara belferka .." post="1259593" timestamp="14521    Ateizacja kraju jest nie do zatrzymania nawet, jeśli w niektórych zapóźnionych regionach kraju nadal około 39% obywateli uczęszcza na tzw. Msze Święte... Nawet w tych zapóźnionych regionach ludzie potrafią myśleć,czytać,słuchać,obserwować i wyciągać wnioski.Jeśli mam taką potrzebę uczestniczę w Mszy Św. i po takim nabożeństwie gdzie niedouczony księżulek plecie brednie jestem coraz dalej od Kościoła.Kto takiego barana wyświęcił?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie jestem jakims zawistnym, zawziętym i nieludzkim osobnikiem, ale jak dowiem się, że jakas zatrudniona u mnie ekspedientka da chociaż by 1 zl na tego Owsiaka to na zbita morde wywale z roboty i niech jej on  daje na zycie. U mnie jest patriotyzm i porządek. Musimy bronic wartości i patriotyzmu. Musza chodzic do kościoła i być przyzwoite, a jak nie to do rynsztoku i na tym się skończy!
Czlowieku na takich jak ty Hitler ,Stalin,Pinoczet biją resztkami rąk rzęsiste brawa.Poczytaj co to jest prawdziwy patriotyzm.Zapewne jesteś ''pseudo biznesmenem'',a krok w spodniach w kolanach.Nikt ci nie nakazuje abyś dawał na WOŚP,ale z twojej wypowiedzi wynika,że nikt z naprawdę potrzebujących u ciebie się nie pożywi.Stare przysłowie mówi ''u bogatego zawsze po obiedzie''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam czasy, kiedy uczestnictwo w WOŚP było nobilitacją dla artystów oraz radością bycia razem z ludźmi zgromadzonymi w szlachetnym celu, na fajnej imprezie. Teraz czytam wpisy hejterów i jest mi za Was wstyd. Nie wszyscy mamy w sobie tyle samo przyzwoitości, ale jeśli w Was nie ma jej nawet wcale, choć nie przeszkadzajcie tym, którzy chcieliby zrobić coś dobrego - może dla Waszych dzieci, może dziadków, może dla Was samych.:) Brawo Policjanci z Chełma, którzy nie daliście się zastraszyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''NIE LĘKAJCIE SIĘ''- ŚW.J.P.II Kiedyś powiedział ''tej ziemi'' nie dajmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Naród ciemiężony różnymi daninami dodatkowo ma wspierać budżet datkami z WOŚP na wyposażanie szpitali. To obowiązek Państwa dbać o obywatela-podatnika. Chyba Rząd w budżecie na służbę zdrowia zawsze uwzględnia wpływy z Orkiestry i mniej daje na NFZ. Jestem przeciwny tej żebraninie Owsikowej z prostego powodu. Duża część zebranych pieniędzy trafia do organizatora a to na organizację imprez towarzyszących zbiórce co oczywiście robią najbliźsi Owsiakowi /żona,rodzina/, a to sporo przeznacza się ze zbiórki na organizowanie spędu narkomanów w Kostrzyniu. Co najbardziej mnie odraża w tej zbiórce- to fakt że Owsiak nie rozlicza się z tych pieniędzy PRZED DARCZYNCAMI i Sądem /odmówił okazania rozliczenie w sprawie którą sam wytoczył dziennikarzowi/. Ja jestem przeciwny - Ty zdecyduj sam.
100% racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...